EHT-114-01-L-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-114-01-L-D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EHT-114-01-L-D
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM EJECTOR HEADER
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EHT-114-01-L-D
Tau Wae EHT-114-01-L-D Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM EJECTOR HEADER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17948 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa EHT Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.370" (9.40mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 28 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.114" (2.90mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.120" (3.05mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 15.0µin (0.38µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EHT-114-01-S-D-RA
EHT-114-01-S-D-RA
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 2MM EJECTOR HEADER
I roto i te taonga: 11781 pcs
Tikiake:
RFQ
EHT-114-01-S-D
EHT-114-01-S-D
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 12083 pcs
Tikiake:
RFQ
EHT-114-01-L-D-SM
EHT-114-01-L-D-SM