DWM-10-60-S-D-252
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DWM-10-60-S-D-252
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .050" BOARD SPACERS
Ngā Rauemi: 1.DWM-10-60-S-D-252.pdf2.DWM-10-60-S-D-252.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DWM-10-60-S-D-252
Tau Wae DWM-10-60-S-D-252 Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 23182 pcs Pepa Raraunga 1.DWM-10-60-S-D-252.pdf2.DWM-10-60-S-D-252.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa Flex Stack, DWM
Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm) Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Length - Tail 0.120" (3.048mm)
Length - Tae Tae 0.252" (6.400mm) Length - Pouaka (Tae) 0.453" (11.506mm)
Length - Waara Whānui 0.825" (20.955mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) 30.0µin (0.76µm)