DW-08-08-F-S-252
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DW-08-08-F-S-252
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .025" BOARD SPACERS
Ngā Rauemi: 1.DW-08-08-F-S-252.pdf2.DW-08-08-F-S-252.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DW-08-08-F-S-252
Tau Wae DW-08-08-F-S-252 Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 74265 pcs Pepa Raraunga 1.DW-08-08-F-S-252.pdf2.DW-08-08-F-S-252.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa Flex Stack, DW
Mokowā Haupae - Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Length - Tail 0.110" (2.794mm)
Length - Tae Tae 0.252" (6.400mm) Length - Pouaka (Tae) 0.168" (4.267mm)
Length - Waara Whānui 0.530" (13.462mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) 3.00µin (0.076µm)