DW-06-17-F-S-252
Hua Hua
Tau Wae: DW-06-17-F-S-252
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .025" BOARD SPACERS
Ngā Rauemi: 1.DW-06-17-F-S-252.pdf2.DW-06-17-F-S-252.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DW-06-17-F-S-252
Tau Wae DW-06-17-F-S-252 Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 106284 pcs Pepa Raraunga 1.DW-06-17-F-S-252.pdf2.DW-06-17-F-S-252.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa Flex Stack, DW
Mokowā Haupae - Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Length - Tail 0.110" (2.794mm)
Length - Tae Tae 0.252" (6.400mm) Length - Pouaka (Tae) 0.118" (2.997mm)
Length - Waara Whānui 0.480" (12.192mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) 3.00µin (0.076µm)