CFS-125-02-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CFS-125-02-S-D
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .050 X .050 EDGE MOUNT SOCKET AS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CFS-125-02-S-D
Tau Wae CFS-125-02-S-D Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 8806 pcs Pepa Raraunga
Raupapa CFS Packaging Tube
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Board Edge, Straddle Mount
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Teitei i runga i te Poari - Ngā āhuatanga -
Tuhinga Ejector - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Card Connector CompactFlash® Board Edge, Straddle Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Momo Kāri CompactFlash®
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CFS-150-01-F-D
CFS-150-01-F-D
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: .050 X .050 EDGE MOUNT SOCKET AS
I roto i te taonga: 7917 pcs
Tikiake:
RFQ
CFS-134-01-S-D
CFS-134-01-S-D
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 8874 pcs
Tikiake:
RFQ
CFS-14532768DZFB
CFS-14532768DZFB
Kaihanga: Citizen Finedevice Co., LTD.
Whakaahuatanga: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF T/H