BSE-080-01-F-D-A-TR
BSE-080-01-F-D-A-TR
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
I roto i te taonga: 16169 pcs
Tikiake:
RFQ
BSE-080-01-C-D-A
BSE-080-01-C-D-A
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 9441 pcs
Tikiake:
RFQ
BSE-080-01-F-D-LC
BSE-080-01-F-D-LC
BSE-060-01-L-D-GP
BSE-060-01-L-D-GP
BSE-060-01-L-D-TR
BSE-060-01-L-D-TR
BSE-080-01-F-D-A-FL
BSE-080-01-F-D-A-FL
BSE-080-01-F-D-A
BSE-080-01-F-D-A
BSE-080-01-F-D-EM2
BSE-080-01-F-D-EM2
BSE-080-01-C-D
BSE-080-01-C-D
BSE-080-01-C-D-A-TR
BSE-080-01-C-D-A-TR
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel