BDL-122-G-F
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BDL-122-G-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BDL-122-G-F
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua INTERCONNECT STRIPS
Ngā Rauemi: 1.BDL-122-G-F.pdf2.BDL-122-G-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BDL-122-G-F
Tau Wae BDL-122-G-F Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 6386 pcs Pepa Raraunga 1.BDL-122-G-F.pdf2.BDL-122-G-F.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa BDL Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.332" (8.43mm) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 44 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Teitei Whakanoho 0.085" (2.15mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 44 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.125" (3.18mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.122" (3.10mm)