BBL-125-G-F
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BBL-125-G-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BBL-125-G-F
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN HEADR LOPRO 25POS .100 GOLD
Ngā Rauemi: 1.BBL-125-G-F.pdf2.BBL-125-G-F.pdf3.BBL-125-G-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BBL-125-G-F
Tau Wae BBL-125-G-F Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN HEADR LOPRO 25POS .100 GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20747 pcs Pepa Raraunga 1.BBL-125-G-F.pdf2.BBL-125-G-F.pdf3.BBL-125-G-F.pdf
Raupapa BBL Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.332" (8.43mm) Ētahi Ingoa SAM1001-25
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.085" (2.15mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.125" (3.18mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.122" (3.10mm)