SI-B8T11225001
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SI-B8T11225001
Kaihanga / Waitohu: Samsung Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED MOD 4000K 1500LM 80CRI
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SI-B8T11225001
Tau Wae SI-B8T11225001 Kaihanga Samsung Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5280 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 15.3V
Tirohia te Angle 115° Momo LED Module
Temperature - Whakamātautau 35°C Rahi / Rahi 259.00mm L x 250.00mm W
Raupapa Finger-SQ30B Packaging Box
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 140 lm/W
Te Mata Whakawhiti Maama (LES) - Momo Rongo Flat
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 5.80mm
Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau 1500 lm (Typ) Ngā āhuatanga With Connector
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Finger-SQ30B White, Neutral Rectangle Tono - Whakamātau 700mA
Anei - Max 900mA Whirihoranga Rectangle