SI-B8R071280LD
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8R071280LD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SI-B8R071280LD
Kaihanga / Waitohu: Samsung Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED SLIM 5000K 1140LM FRONT WIRE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
224 pcs
448 pcs
672 pcs
1120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SI-B8R071280LD
Tau Wae SI-B8R071280LD Kaihanga Samsung Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 18039 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 35.2V
Tirohia te Angle 115° Momo LED Module
Temperature - Whakamātautau 50°C Rahi / Rahi 280.00mm L x 24.00mm W
Raupapa LT-S282N Packaging Tray
Ētahi Ingoa 1510-1359
SI-B8R071280LD-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 162 lm/W
Te Mata Whakawhiti Maama (LES) - Momo Rongo Flat
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 5.80mm
Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau 1140 lm (Typ) Ngā āhuatanga With Connector
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-S282N White, Cool Linear Light Strip Tono - Whakamātau 200mA
Anei - Max 360mA Whirihoranga Linear Light Strip