SI-B8P09B280WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8P09B280WW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SI-B8P09B280WW
Kaihanga / Waitohu: Samsung Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED MODULE LT-R286A 6500K RECT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SI-B8P09B280WW
Tau Wae SI-B8P09B280WW Kaihanga Samsung Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 13570 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 32.3V
Tirohia te Angle 115° Momo LED Module
Temperature - Whakamātautau 50°C Rahi / Rahi 280.00mm L x 55.00mm W
Raupapa LT-R286A Packaging Tray
Ētahi Ingoa 1510-1634 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 160 lm/W
Te Mata Whakawhiti Maama (LES) - Momo Rongo Flat
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 7.4mm
Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau 1501 lm (1350 lm ~ 1650 lm) Ngā āhuatanga With Connector
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-R286A White, Cool Rectangle Tono - Whakamātau 290mA
Anei - Max 540mA Whirihoranga Rectangle