VND5E160MJ-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E160MJ-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VND5E160MJ-E
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO12
Ngā Rauemi: VND5E160MJ-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VND5E160MJ-E
Tau Wae VND5E160MJ-E Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 95733 pcs Pepa Raraunga VND5E160MJ-E.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 4.5 V ~ 28 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato PowerSSO-12™
Raupapa VIPower™ Roto I (Tono) 160 mOhm (Max)
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case PowerSSO-12 Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Tau o nga Hua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Auto Restart
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nama - Whakaputa (Max) 7A