VND10BSP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND10BSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VND10BSP
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10
Ngā Rauemi: VND10BSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VND10BSP
Tau Wae VND10BSP Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34070 pcs Pepa Raraunga VND10BSP.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 6 V ~ 26 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato 10-PowerSO
Raupapa - Roto I (Tono) 100 mOhm (Max)
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Tau o nga Hua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Status Flag
Tiaki Whakamutunga Open Load Detect, Over Temperature Nama - Whakaputa (Max) 3.4A
Tau Wae Tuakiri VND10B
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VND10B-11-E
VND10B-11-E
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC SSR HI SIDE 2CH PENTAWATT HRZ
I roto i te taonga: 43120 pcs
Tikiake: VND10B-11-E.pdf
RFQ
VND10BSP-E
VND10BSP-E
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC SMART PWR SSR 2CH POWERSO10
I roto i te taonga: 4223 pcs
Tikiake: VND10BSP-E.pdf
RFQ
VND10BSP13TR
VND10BSP13TR
Whakaahuatanga: IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10
Tikiake: VND10BSP13TR.pdf
VND10N06-1-E
VND10N06-1-E
Whakaahuatanga: MOSFET OMNIFET 60V 10A IPAK