TS420-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS420-600B-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS420-600B-TR
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua SCR 600V 8A DPAK
Ngā Rauemi: TS420-600B-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS420-600B-TR
Tau Wae TS420-600B-TR Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga SCR 600V 8A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94170 pcs Pepa Raraunga TS420-600B-TR.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato DPAK
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa 497-3276-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 4A Sensitive Gate Surface Mount DPAK
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 2.5A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 30A, 33A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 5mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA