TS4061BILT-1.225
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS4061BILT-1.225 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS4061BILT-1.225
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 1.225V SOT23-3
Ngā Rauemi: TS4061BILT-1.225.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS4061BILT-1.225
Tau Wae TS4061BILT-1.225 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 1.225V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209372 pcs Pepa Raraunga TS4061BILT-1.225.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.225V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 35ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa 497-15527-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 95µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 10µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3 I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 15mA I teie nei - Cathode 12µA