TN805-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN805-600B-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TN805-600B-TR
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua SCR 8A 5MA 600V DPAK
Ngā Rauemi: TN805-600B-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TN805-600B-TR
Tau Wae TN805-600B-TR Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga SCR 8A 5MA 600V DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120282 pcs Pepa Raraunga TN805-600B-TR.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V Pūrere Pūrere Whakarato DPAK
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa 497-6769-2
TN805-600B-TR-ND
TN805600BTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 8A Standard Recovery Surface Mount DPAK I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 70A, 73A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 25mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA Tau Wae Tuakiri TN805
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TN805-600B
TN805-600B
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: SCR 8A 5MA 600V DPAK