TN2540-600G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN2540-600G-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TN2540-600G-TR
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua SCR 25A 40MA 600V D2PAK
Ngā Rauemi: TN2540-600G-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TN2540-600G-TR
Tau Wae TN2540-600G-TR Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga SCR 25A 40MA 600V D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56907 pcs Pepa Raraunga TN2540-600G-TR.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa 497-12721-2
TN2540-600G-TR-ND
TN2540600GTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 25A Standard Recovery Surface Mount D²PAK I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 16A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 300A, 314A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 40mA Tau Wae Tuakiri TN2540