TN1205T-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN1205T-600B-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TN1205T-600B-TR
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 600V 12A DPAK
Ngā Rauemi: TN1205T-600B-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TN1205T-600B-TR
Tau Wae TN1205T-600B-TR Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 600V 12A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94176 pcs Pepa Raraunga TN1205T-600B-TR.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V Pūrere Pūrere Whakarato DPAK
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa 497-10112-2
TN1205T600BTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 12A Standard Recovery Surface Mount DPAK I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 8A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 115A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 15mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA Tau Wae Tuakiri TN1205