T835-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T835-600B-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T835-600B-TR
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK
Ngā Rauemi: T835-600B-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T835-600B-TR
Tau Wae T835-600B-TR Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129929 pcs Pepa Raraunga T835-600B-TR.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato DPAK
Raupapa Snubberless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa 497-3270-2
T835600BTR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount DPAK
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA
Whirihoranga Single Tau Wae Tuakiri T8*
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T8301ABBB
T8301ABBB
Kaihanga: Arcolectric (Bulgin)
Whakaahuatanga: PUSH BUTTON SWITCH
I roto i te taonga: 35071 pcs
Tikiake: T8301ABBB.pdf
RFQ
T835-600B
T835-600B
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK
I roto i te taonga: 93111 pcs
Tikiake: T835-600B.pdf
RFQ
T835-600H
T835-600H
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A IPAK
Tikiake: T835-600H.pdf
T830N18TOFXPSA1
T830N18TOFXPSA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: SCR MODULE 1800V 1500A DO200AB