T2535-800G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T2535-800G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T2535-800G
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 800V 25A D2PAK
Ngā Rauemi: 1.T2535-800G.pdf2.T2535-800G.pdf3.T2535-800G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T2535-800G
Tau Wae T2535-800G Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 800V 25A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75313 pcs Pepa Raraunga 1.T2535-800G.pdf2.T2535-800G.pdf3.T2535-800G.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato D2PAK
Raupapa Snubberless™ Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa 497-14173-5
T2535-800G-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 25A Surface Mount D2PAK
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA