T2035H-600TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T2035H-600TRG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T2035H-600TRG
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Ngā Rauemi: T2035H-600TRG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T2035H-600TRG
Tau Wae T2035H-600TRG Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61054 pcs Pepa Raraunga T2035H-600TRG.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa Snubberless™ Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 497-6209-5
Tae Mahi -30°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 20A Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 20A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 200A, 210A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA Whirihoranga Single