STPSC20H12DY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPSC20H12DY
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A TO220AC
Ngā Rauemi: STPSC20H12DY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPSC20H12DY
Tau Wae STPSC20H12DY Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A TO220AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12206 pcs Pepa Raraunga STPSC20H12DY.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AC Tere No Recovery Time > 500mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®2 Te Whakaora Whakaora (trr) 0ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2
Ētahi Ingoa 497-17163 Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 20A Through Hole TO-220AC I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 120µA @ 1200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 20A Capacitance @ Vr, F 1650pF @ 0V, 1MHz