STPS8L30H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8L30H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS8L30H
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 8A IPAK
Ngā Rauemi: STPS8L30H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS8L30H
Tau Wae STPS8L30H Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 8A IPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123225 pcs Pepa Raraunga STPS8L30H.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 490mV @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato I-PAK Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 8A Through Hole I-PAK I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 8A Capacitance @ Vr, F -