STPS40M120CTN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40M120CTN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS40M120CTN
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Ngā Rauemi: STPS40M120CTN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS40M120CTN
Tau Wae STPS40M120CTN Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50302 pcs Pepa Raraunga STPS40M120CTN.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 497-13134-5
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 370µA @ 120V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A