STP3HNK90Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP3HNK90Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STP3HNK90Z
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 800V 3A TO-220
Ngā Rauemi: STP3HNK90Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STP3HNK90Z
Tau Wae STP3HNK90Z Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 800V 3A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94849 pcs Pepa Raraunga STP3HNK90Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa SuperMESH™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.2 Ohm @ 1.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 90W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 497-7523-5
STP3HNK90Z-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 690pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 800V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 800V 3A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)