STP30NM30N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP30NM30N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STP30NM30N
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 30A TO-220
Ngā Rauemi: STP30NM30N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STP30NM30N
Tau Wae STP30NM30N Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 30A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23549 pcs Pepa Raraunga STP30NM30N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa MDmesh™ II Runa I (Max) @ Id, Vgs 90 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 160W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 497-7521-5
STP30NM30N-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 30A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)