STGW30M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30M65DF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STGW30M65DF2
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
Ngā Rauemi: STGW30M65DF2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STGW30M65DF2
Tau Wae STGW30M65DF2 Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 52174 pcs Pepa Raraunga STGW30M65DF2.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Tauira Whakamātautau 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 31.6ns/115ns
Te Whakawhiti Energy 300µJ (on), 960µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 140ns
Mana - Max 258W Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa 497-16485-5
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Puta Taui 80nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 650V 60A 258W Through Hole TO-247 I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 120A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 60A