STGFW30H65FB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGFW30H65FB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STGFW30H65FB
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IGBT 650V 60A 58W TO3PF
Ngā Rauemi: STGFW30H65FB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STGFW30H65FB
Tau Wae STGFW30H65FB Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IGBT 650V 60A 58W TO3PF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57975 pcs Pepa Raraunga STGFW30H65FB.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Tauira Whakamātautau 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 37ns/146ns
Te Whakawhiti Energy 151µJ (on), 293µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3PF-3
Raupapa - Mana - Max 58W
Packaging Tube Paa / Case TO-3PFM, SC-93-3
Ētahi Ingoa 497-15123-5 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Puta Taui 149nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 650V 60A 58W Through Hole TO-3PF-3 I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 120A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 60A