STGF17NC60SD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF17NC60SD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STGF17NC60SD
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 17A 32W TO220FP
Ngā Rauemi: STGF17NC60SD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STGF17NC60SD
Tau Wae STGF17NC60SD Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IGBT 600V 17A 32W TO220FP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60925 pcs Pepa Raraunga STGF17NC60SD.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 12A
Tauira Whakamātautau 480V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 17.5ns/175ns
Te Whakawhiti Energy 135µJ (on), 815µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FP
Raupapa PowerMESH™ Te Whakaora Whakaora (trr) 31ns
Mana - Max 32W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa 497-13580-5
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 54.5nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 17A 32W Through Hole TO-220FP
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 80A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 17A