STF10N62K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF10N62K3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STF10N62K3
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 620V 8.4A TO-220FP
Ngā Rauemi: STF10N62K3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STF10N62K3
Tau Wae STF10N62K3 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 620V 8.4A TO-220FP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89275 pcs Pepa Raraunga STF10N62K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FP
Raupapa SuperMESH3™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 30W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1250pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 620V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 620V 8.4A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 8.4A (Tc)