STD70N10F4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD70N10F4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STD70N10F4
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 60A DPAK
Ngā Rauemi: STD70N10F4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STD70N10F4
Tau Wae STD70N10F4 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 60A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73831 pcs Pepa Raraunga STD70N10F4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato DPAK
Raupapa DeepGATE™, STripFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 30A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 125W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa 497-8806-2
STD70N10F4-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 85nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 60A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount DPAK I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)