SMP100LC-35
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100LC-35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMP100LC-35
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB
Ngā Rauemi: SMP100LC-35.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMP100LC-35
Tau Wae SMP100LC-35 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215470 pcs Pepa Raraunga SMP100LC-35.pdf
Momotuhi - Tae Atu 35V Tuhinga o mua - Breakover 55V
Raupapa SMP, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 497-4093-2
SMP100LC35
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 55pF