SM15T100CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T100CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM15T100CA
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85.5V 178V SMC
Ngā Rauemi: SM15T100CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM15T100CA
Tau Wae SM15T100CA Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TVS DIODE 85.5V 178V SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156180 pcs Pepa Raraunga SM15T100CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 178V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 95V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMC Raupapa SM15T, TRANSIL™
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa 497-6480-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Tau Wae Tuakiri SM15T Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SM15T100AHE3/9AT
SM15T100AHE3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85.5V 137V DO214AB
I roto i te taonga: 219263 pcs
Tikiake: SM15T100AHE3/9AT.pdf
RFQ
SM15T100CA-E3/9AT
SM15T100CA-E3/9AT
I roto i te taonga: 236981 pcs
Tikiake: SM15T100CA-E3/9AT.pdf
RFQ
SM15T100CA-M3/9AT
SM15T100CA-M3/9AT
Tikiake: SM15T100CA-M3/9AT.pdf
SM15T100CA-E3/57T
SM15T100CA-E3/57T
Tikiake: SM15T100CA-E3/57T.pdf
SM15T100CAHE3/57T
SM15T100CAHE3/57T
Tikiake: SM15T100CAHE3/57T.pdf
SM15T100CA-M3/57T
SM15T100CA-M3/57T