M27W201-80F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W201-80F6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M27W201-80F6
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC EPROM 2M PARALLEL 32CDIP
Ngā Rauemi: M27W201-80F6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M27W201-80F6
Tau Wae M27W201-80F6 Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 28609 pcs Pepa Raraunga M27W201-80F6.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V
Hangarau EPROM - UV Pūrere Pūrere Whakarato 32-CDIP Frit Seal with Window
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 32-CDIP (0.600", 15.24mm) Window Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)