M24SR04-GMC5T/2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M24SR04-GMC5T/2
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC NFC/RFID TAG 4KB 8UFDFPN
Ngā Rauemi: M24SR04-GMC5T/2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M24SR04-GMC5T/2
Tau Wae M24SR04-GMC5T/2 Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 122289 pcs Pepa Raraunga M24SR04-GMC5T/2.pdf
Tuhinga o mua 2.4 V ~ 5.5 V Momo RFID Transponder
Pūrere Pūrere Whakarato - Ngā Paerewa ISO 14443, NFC
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case - Ētahi Ingoa 497-15787-2
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Rautanga 13.56MHz
Whakaahuatanga Taipitopito RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 14443, NFC I²C 2.4 V ~ 5.5 V