LF33CPT-TRY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF33CPT-TRY
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA PPAK
Ngā Rauemi: LF33CPT-TRY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF33CPT-TRY
Tau Wae LF33CPT-TRY Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA PPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163667 pcs Pepa Raraunga LF33CPT-TRY.pdf
Rae Tae (Max) 1.3V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato PPAK Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 65dB)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 497-10198-2
LF33CPTTRY
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA PPAK
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Quiescent (Iq) 2mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable