LDL112PU18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDL112PU18R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDL112PU18R
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 6DFN
Ngā Rauemi: 1.LDL112PU18R.pdf2.LDL112PU18R.pdf3.LDL112PU18R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDL112PU18R
Tau Wae LDL112PU18R Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 6DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210807 pcs Pepa Raraunga 1.LDL112PU18R.pdf2.LDL112PU18R.pdf3.LDL112PU18R.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 1.2A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-DFN (2x2) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WFDFN Exposed Pad PSRR 57dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 497-15930-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.2A 6-DFN (2x2)
Tae - Whakaaetanga (Max) 400µA I teie nei - Quiescent (Iq) 70µA
Nama - Whakaputa 1.2A Ngā Āhuatanga Mana Enable