LD39300PT25-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LD39300PT25-R
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 3A PPAK
Ngā Rauemi: LD39300PT25-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LD39300PT25-R
Tau Wae LD39300PT25-R Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 3A PPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87382 pcs Pepa Raraunga LD39300PT25-R.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato PPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 497-6875-1
LD39300PT25R
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A PPAK Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 5µA Nama - Whakaputa 3A