LD39130SJ41R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39130SJ41R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LD39130SJ41R
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 4.1V 300MA 4FLIPCHIP
Ngā Rauemi: LD39130SJ41R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LD39130SJ41R
Tau Wae LD39130SJ41R Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC REG LIN 4.1V 300MA 4FLIPCHIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173496 pcs Pepa Raraunga LD39130SJ41R.pdf
Rae Tae (Max) 0.3V @ 300mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 4-FlipChip (.69x.69) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Soft Start Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-UFBGA, FCBGA PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 497-14211-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.1V 300mA 4-FlipChip (.69x.69) I teie nei - Quiescent (Iq) 45µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable