LD2982AM25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2982AM25R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LD2982AM25R
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5
Ngā Rauemi: LD2982AM25R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LD2982AM25R
Tau Wae LD2982AM25R Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95607 pcs Pepa Raraunga LD2982AM25R.pdf
Rae Tae (Max) 0.225V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 497-3486-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 50mA SOT-23-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 1.2mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 50mA