LD1086DT33TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086DT33TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LD1086DT33TR
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Ngā Rauemi: LD1086DT33TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LD1086DT33TR
Tau Wae LD1086DT33TR Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158633 pcs Pepa Raraunga LD1086DT33TR.pdf
Rae Tae (Max) 1.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 79dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 497-3446-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A DPAK
I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA Nama - Whakaputa 1.5A