L4940D2T10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4940D2T10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L4940D2T10
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK
Ngā Rauemi: L4940D2T10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L4940D2T10
Tau Wae L4940D2T10 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66327 pcs Pepa Raraunga L4940D2T10.pdf
Rae Tae (Max) 0.9V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 10V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 17V
Pūrere Pūrere Whakarato D2PAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 62dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A D2PAK
Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA I teie nei - Quiescent (Iq) 8mA
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana -