L4931ABV33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931ABV33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L4931ABV33
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO220AB
Ngā Rauemi: L4931ABV33.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L4931ABV33
Tau Wae L4931ABV33 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137615 pcs Pepa Raraunga L4931ABV33.pdf
Rae Tae (Max) 0.8V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 497-1399-5 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 1mA Nama - Whakaputa 250mA