ESDA6V1SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESDA6V1SC6
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 5.25V SOT23-6
Ngā Rauemi: ESDA6V1SC6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESDA6V1SC6
Tau Wae ESDA6V1SC6 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TVS DIODE 5.25V SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 293098 pcs Pepa Raraunga ESDA6V1SC6.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 5.25V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6.1V Ngā Hononga Korekore 4
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Raupapa ESDA, TRANSIL™ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Ētahi Ingoa 497-6637-2
ESDA6V1SC6-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount