EMIF04-2005QCF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMIF04-2005QCF
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua FILTER RC(PI) 200 OHM/45PF SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMIF04-2005QCF
Tau Wae EMIF04-2005QCF Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 112275 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Ngā uara R = 200 Ohms, C = 45pF
Momo Low Pass Hangarau RC (Pi)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) Raupapa IPAD™
Resist - Channel (Ohms) 200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TFDFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te maha o nga pouaka 4 Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.041" (1.05mm) Whakarite Tae 2nd
Tiaki ESD Yes Whakaahuatanga Taipitopito RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 200 Ohms, C = 45pF 8-TFDFN Exposed Pad