BZW50-100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW50-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZW50-100
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 228V R-6
Ngā Rauemi: BZW50-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZW50-100
Tau Wae BZW50-100 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 228V R-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32338 pcs Pepa Raraunga BZW50-100.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 228V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato R-6
Raupapa BZW50, TRANSIL™ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case R6, Axial Ētahi Ingoa 497-12474-1
BZW50100
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 263A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 2300pF @ 1MHz