BTA26-700BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA26-700BRG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BTA26-700BRG
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TRIAC 700V 25A TOP3
Ngā Rauemi: BTA26-700BRG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BTA26-700BRG
Tau Wae BTA26-700BRG Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TRIAC 700V 25A TOP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28542 pcs Pepa Raraunga BTA26-700BRG.pdf
Momotuhi - Tae Atu 700V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TOP3
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TOP-3 Insulated Ētahi Ingoa 497-16149-5
BTA26-700BRG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 700V 25A Through Hole TOP3 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 80mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA Whirihoranga Single