BTA24-600BW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA24-600BW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BTA24-600BW
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Ngā Rauemi: BTA24-600BW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BTA24-600BW
Tau Wae BTA24-600BW Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 67479 pcs Pepa Raraunga BTA24-600BW.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa Snubberless™ Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 497-2423
497-2423-5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 75mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA Whirihoranga Single