A1P35S12M3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
A1P35S12M3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A1P35S12M3
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IGBT TRENCH 1200V 35A ACEPACK1
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
22 pcs
110 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A1P35S12M3
Tau Wae A1P35S12M3 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IGBT TRENCH 1200V 35A ACEPACK1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2853 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 35A
Pūrere Pūrere Whakarato ACEPACK™ 1 Raupapa -
Mana - Max 250W Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 497-17740 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 2154pF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 35A 250W Chassis Mount ACEPACK™ 1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 35A Whirihoranga Three Phase Inverter
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A1P25S12M3
A1P25S12M3
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IGBT TRENCH 1200V 25A ACEPACK1
I roto i te taonga: 3610 pcs
Tikiake:
RFQ
A1P35S12M3-F
A1P35S12M3-F
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IGBT TRENCH 1200V 35A ACEPACK1