74V1G126STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G126STR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74V1G126STR
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5
Ngā Rauemi: 74V1G126STR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74V1G126STR
Tau Wae 74V1G126STR Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5201 pcs Pepa Raraunga 74V1G126STR.pdf
Tuhinga o mua 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa 74V Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 497-1269-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Non-Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 8mA, 8mA Tau Wae Tuakiri 74V1G126